بلاگ باروکالا

ارزانترین و بهترین سرویس باربری و اتوبار شهر کرج

حمل اثاثیه منزل در کرج | حمل بار در کرج

حمل بار و اثاثیه منزل در کج | با برترین سرویس دهنده های کشور در ارتباط باشید تا بار شما را به بهترین شکل ممکن حمل کنند.
 • دسته بندی :

   ترانزیت

 • نویسنده :

   علی محمد زینالی

 • تاریخ انتشار :

   11 تیر 1399

 • تعداد کامنت :  

  0 نظر

همانطور که می دانید کرج یکی از بزرگ و شلوغ ترین شهرهای ایران می باشد که روز به روز بر تعداد خانوارها و نیازهای آن افزوده می شود.کرج به ایران کوچک معروف است و دلیلش هم مشخصه! چون از هر نقطه ای از ایران که فکرش را بکنید,در شهر کرج سکونت دارند.این شهر با داشتن صدها محله با سطخ زندگی های مختلف,یکی از بهترین فرصت ها برای ایجاد کسب و کار حمل بار است.

انواع ماشین های حمل اثاثیه منزل

اغلب افراد از ما سوال می پرسند که آیا امکان دارد که یک ماشین خاص مانند نیسان سفارش دهیم یا حتما باید از کامیون استفاده کنیم؟ اصلا نگران نباشید شما از هر ماشینی که نیاز داشته باشید می توانید سفارش دهید,البته این بستگی به سرویس دهنده شما دارد که آیا آن ماشین را دارد یا خیر.

ساعت کاری سرویس دهنده های بار و کالا

بار و کالا از خود سرویسی ندارد و تنها به عنوان یک واسط بین شما و هزاران شرکت عمل می کند و از این رو هیچ دخلی در ساعت کار افراد ندارد.اما اغلب کسانی که با بار و کالا همکاری دارند,"24 ساعته و در 7 روز هفته آماده همکاری و ارائه سرویس به شما عزیزان هستند و از این نظر مشکلی نخواهید داشت.

حمل اثاثیه منزل در کرج

قیمت حمل اثاثیه منزل در کرج

قیمت یک سرویس بر اساس مبدا,مقصد و همچنین حجم بار شما تعیین می شود و از قبل نمی توان چیزی گفت.برای مثال اگر حجم بار شما بیش از یک کامیون باشد,شما باید هزینه حدود 2 کامیون را پرداخت کنید.البته اگر نیاز به فرد (کارگر) برای انجام سریع تر کار داشته باشید,باید هزینه بیشتری کنید.

آیا این خدمات فقط درون شهری هستند؟

خیر.ما برا شما را به هر نقطه ای از ایران که بخواهیم حمل می کنیم و اصلا نیازی نیست نگران این موضوع باشید.البته هزینه ها متفاوت هستند و هر چقدر دورتر باشد,هزینه بیشتر خواهد شد.

نکات پایانی

حمل بار و اثاثیه منزل کار سخت و طاقت فرسایی بوده و به همین دلیل نیاز است که این توسط یک تیم و شرکت حرفه ای انجام شود.اگر بخواهید برای شما بسته بندی ضد ضربه انجام می شود تا در حین حمل دچار شکستگی یا آسیب نشوند.اما نگران نباشید چون اغلب شرکت های حمل بار,اثاثیه شما را بیمه می کنند.
 

کامنت خود را بنویسید

کامنت *